KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016115
nr 1301 6115
Sture Kjellström
(1927-1988), Sverige
Oljemålning, 3 st, Olja på duk, signerad, 34x49cm, 58x65,5cm, 48x67cm
Sture Kjellström, svensk bildkonstnär född 1927, död 1988.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:13:21
20/1 14:19:15
Sture Kjellström
Läs mer om Sture Kjellström